Uz sākumu Par mums LLPA biedri

LLPA biedri

Šobrīd LLPA prezidējošā pilsēta ir Valmiera

 Daugavpils

Daugavpils - multikulturāla, multietniska un multifunkcionāla pilsēta, pārrobežu ekonomiskās attīstības un pakalpojumu centrs. Daugavpils ir otrā lielākā Latvijas pilsēta. Tā atrodas pie Latvijas austrumu robežas un ir nozīmīgs sociāli ekonomiskās attīstības centrs Baltijā. 

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš

Sīkāka informācija par pilsētu: www.daugavpils.lv/

 

 Jelgava

Jelgava – pilsēta izaugsmei! Šodien Jelgavu varam dēvēt par izglītības, kultūras un mākslas centru Zemgalē. Pilsētā atdzimst ražošana un metālapstrāde, pieaug iedzīvotāju labklājības līmenis, pilsēta kļūst aizvien skaistāka un sakoptāka.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš

Sīkāka informācija par pilsētu: www.jelgava.lv

 

Jēkabpils

Jēkabpils – labo pārmaiņu pilsēta! No pašiem pirmsākumiem Jēkabpils attīstība saistīta ar cilvēku izveicību un darbīgumu tirdzniecībā un kravu transportēšanā. Jēkabpils soli pa solim attīstās un domā par pilsētas un tās apkārtnes kopējo attīstību.  

Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis

īkāka informācija par pilsētu: www.jekabpils.lv

 

 Jūrmala

Jūrmala ir lielākā Baltijas valstu kūrortpilsēta, un pēdējo gadu laikā pilsētas labiekārtošanā tiek ieguldīti lieli līdzekļi, kas dod iespēju Jūrmalas pilsētai kļūt par aizvien populārāku tūrisma vietu Latvijā.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja Rita Sproģe

Sīkāka informācija par pilsētu: www.jurmala.lv/

 

Liepāja

Liepāja ir pilsēta, kurā piedzimst vējš! Tā atrodas pie Baltijas jūras un ir trešā lielākā Latvijas pilsēta, kuru par savām mājām ir izvēlējušies ap 90 000 cilvēku. Šodien pilsēta atrodas jaunos un neordināros attīstības meklējumos. 

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš

Sīkāka informācija par pilsētu: www.liepaja.lv

 

Ogres novads

Ogres novads ir ekvivalents attīstībai! Arvien vairāk iedzīvotāju to izvēlas par savām mājām, atzinīgi novērtējot novada izaugsmi - jaunos infrastruktūras objektus, sakārtoto un zaļo vidi, plaši pieejamās rekreācijas iespējas.

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis

Sīkāka informācija par Ogres novadu: www.ogresnovads.lv

 

Rēzekne

Rēzekne – pilsēta Latgales sirdī! Šodien Rēzekne ir Latgales kultūras un izglītības centrs. Tā savieno austrumus un rietumus, pilsēta ar daudzveidīgām iespējām un lielu attīstības potenciālu. 

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševics

Sīkāka informācija par pilsētu: www.rezekne.lv.

 

Rīga

Rīga - iedvesmas pilsēta! Rīga ir Latvijas Republikas galvaspilsēta. Šobrīd sociālās un ekonomiskās situācijas uzlabošanos galvaspilsētā veicina tās atrašanās pie jūras, kā arī novietojums ne tikai Latvijas, bet arī visas Baltijas centrā. 

Rīgas domes priekšsēdētāja p.i. Vilnis Ķirsis

Sīkāka informācija par pilsētu: www.riga.lv

 

Valmiera

Valmiera – pilsēta, kas domā un rada! Valmiera ir pilsēta mieram un sajūtām, pilsēta izaugsmei un attīstībai. Valmiera kā Vidzemes centrs ir pilsēta ar bagātu kultūras dzīvi un attīstītu ražošanu, kas ir vietējo iedzīvotāju labklājības pamats.

Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks

Sīkāka informācija par pilsētu: www.valmiera.lv

 

Ventspils

Ventspils – pilsēta ar rītdienu! Ventspils kļuvusi par pilsētu ar ērtu vidi dzīvošanai un gadu laikā ir izveidojusies par nozīmīgu izglītības, zinātnes, veselības aprūpes, kā arī kultūras, tūrisma un sporta centru Kurzemē.

 

Ventspils domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš

īkāka informācija par pilsētu: www.ventspils.lv