Uz sākumu Aktualitātes LLPA izpilddirektors Normunds Audzišs augsta līmeņa ekspertu forumā diskutēs par pašvaldību iespējām Zaļā kursa kontekstā

LLPA izpilddirektors Normunds Audzišs augsta līmeņa ekspertu forumā diskutēs par pašvaldību iespējām Zaļā kursa kontekstā

Interesenti forumam varēs sekot arī tiešraidē

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektors Normunds Audzišs 26. janvārī piedalīsies augsta līmeņa ekspertu forumā “Vai Zaļā kursa īstenošana ir iespēja sociālās ekosistēmas kvalitātes pilnveidei Latvijas pašvaldībās un lokālajās kopienās?”.

Foruma ietvaros no plkst. 14:10 līdz plkst. 15:10 N. Audzišs piedalīsies diskusijā “Zaļā kursa iespējas pašvaldībām, lokālajām kopienām un uzņēmējdarbībai reģionos”. Tās laikā ar nozares ekspertiem plānots pārrunāt Eiropas Savienības Zaļā kursa īstenošanas ietekmi no pašvaldību, reģionu uzņēmēju un nevalstisko organizāciju viedokļa.

Diskusijas tēmu ievadīs Liepājas mērs Gunārs Ansiņš, bet sarunā arī piedalīsies Latvijas Finanšu nozares asociācijas padomniece Agnese Brašmane, Latvijas Universitātes docents un biedrības “Zaļā brīvība” valdes priekšsēdētājs Jānis Brizga un SIA “Valmiermuižas alus” īpašnieks Aigars Ruņģis.

Diskusiju moderēs Ģirts Rungainis, biedrības “Latvijas Formula 2050” valdes loceklis un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis.

Tāpat forumā piedalīsies arī citi LLPA biedri – Rīgas mērs Vilnis Ķirsis un Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. V. Ķirsis no plkst. 10:55 līdz plkst. 12:10 piedalīsies diskusijā “Zaļās transformācijas globālā un lokālā integrācija politikās un darbībā”, savukārt R. Ragainis no plkst. 15:25 līdz plkst. 16:25 piedalīsies diskusijā “Zaļā transformācija vietvarās darbībā”.

Augsta līmeņa ekspertu forumu rīko biedrība “Latvijas Formula 2050” un AS “Swedbank” sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Interesenti forumam varēs sekot arī tiešraidē ziņu aģentūras LETA mājaslapā, portālā Delfi, kā arī “Swedbank” Facebook un LinkedIn profilos.