Uz sākumu Aktualitātes LLPA organizē attālinātas speciālistu sanāksmes ar VARAM

LLPA organizē attālinātas speciālistu sanāksmes ar VARAM

11. maijā Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) organizē divas attālinātās speciālistu sanāksmes ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvjiem, lai pārrunātu virkni jautājumu, kas saistīti ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumprojekta Pārejas noteikumu prasībām.

Sanāksmē plkst. 13.00 ar VARAM pārstāvjiem tiks pārrunāti Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumprojekta Pārejas noteikumos paredzētie pilsētu un blakus esošo novadu pienākumi veidot kopīgus investīciju plānus un kopīgi plānot teritorijas attīstību. Sanāksmē plānots uzklausīt gan VARAM redzējumu par kopīgo attīstības plānošanas procesu pēc Administratīvi teritoriālās reformas, gan pārrunāt neskaidros jautājumus.

Sanāksmē plkst. 14.30 tiks pārrunāti Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumprojekta Pārejas noteikumos iekļautie pilsētu un blakus esošo novadu pienākumi kopīgi organizēt atkritumu apsaimniekošanu. Sanāksmē gan plānots uzklausīt VARAM redzējumu par kopīgu atkritumu apsaimniekošanas organizēšanu pēc Administratīvi teritoriālās reformas, gan pārrunāt neskaidros jautājumus.